Akkaya Köyü Camii ve Yaylaları Güzelleştirme Derneği
Duyurular

İstanbuldan Giresuna, Akkaya Köyüne, Giresundan İstanbula Yük Ve Eşyalarınızın Nakliyesi  Kapınıza Kadar Güvenle Yapılır.

İrtibat: 05352658720

Kemal Sarıkılıç

Akkaya Köyü


Giresun Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz ?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Muhtarımız Ahmet GELDİ, Dereli Belediye Başkanlığına Talip
 
 

MUHTARIMIZ AHMET GELDİ: PROJELERİMLE GELİYORUM

Dereli Belediye Başkanlığına aday adayı olan isimlerden biri de Muhtarımız Ahmet Geldi. 
Dereli Akkaya Köyü Muhtarı, aynı zamanda Giresun Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Geldi Dereli Belediye Başkanlığına Ak Parti’den aday adayı olan isimler arasına girdi, kendisini de bu yarışın içine dahil etti.
Dereli’nin genç, çalışkan ve girişken muhtarları arasında yer alan Ahmet Geldi, ilçenin sosyal ve kültürel yaşamı içinde her zaman var oldu. 
Giresun Manda Yetiştiricileri Derneği Başkanlığı görevinde bölgemizde ve yöremizde hayvancılığın geliştirilmesi katkıda bulunan Geldi, “Bizler sadece bir Belediye Başkanlığı unvanı almaya değil, İş-aş alanları yaratmaya, Projelerimizde İlçemizi sosyal ve ekonomik anlamda kalkındırmaya, Giresun’un yaylaları, doğası, tarım arazileri ve sıcakkanlı insanlarıyla tanınan Dereli İlçemize daha iyi hizmetler yapmak için bu göreve talip oluyoruz.” Dedi.
Ahmet Geldi aday adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:
“Değerli Hemşerilerim;
Doğup büyüdüğüm ve yaşadığım topraklara hizmet etmek, halkımız ile Dereli Belediyemiz arasında gönül ve hizmet köprülerini geliştirmek, yıllardır sürdürdüğümüz hizmet kervanımızı daha ileri noktalara taşımak, bilgi birikim ve tecrübelerimizle hizmet ettiğimiz siz değerli hemşerilerime daha iyi hizmetler verebilmek adına 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde partimiz Ak Parti’den Dereli Belediye Başkan Aday Adayı olarak başvurumu yapmış bulunuyorum.
Kıymetli Derelililer;
İlk okul Orta Okul ve Lise tahsilimi Dereli İlçemizde gerçekleştirdim. Yüksek Öğrenimimi Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladım. 
14 Ağustos 2001 yılında kurulan partimizde kurucu Gençlik Kolları üyeliğiyle siyaset hayatıma başladım. 2 Dönem gururla yürüttüğüm Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden sonra Partimizin çeşitli kademelerinde Yönetim Kurulu üyeliği olarak görev yaptıktan sonra Akkaya Köyü Muhtarlığı ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlığı görevi yapmaktayım. İlçemizde faaliyet gösteren Kalkınma Kooperatifinde 2 dönem Başkan Yardımcılığı görevi sürdürerek İlçeme hizmet ettim. 
Hem siyasi hayatımızda hem Ticaret hayatımızda hem de Sivil Toplum Kuruluşlarında bulunduğumuz görevlerde Çalışkanlığı ve idealistliği ilkemiz olarak gördüm. İlçemizde ve şehrimizde yaptığımız hizmetlerimizi insan odaklı sürdürdük, şeffaf ve yaratıcı bir zihniyetle çalışmalarımı gerçekleştirdik.
Şuanda proje aşaması tamamlanan, yakın bir süre içerisinde yapımına başlanacak olan Süt İşleme tesisimizle de İlçe ekonomimize ciddi katkı ve destek sağlayacağız.
Bu zamana kadar hep Devletimiz ve halkımız arasında köprü mesafesi gördük. Bizlere gelen taleplere asla duyarsız kalmayarak çözüm odaklı bir anlayış sergiledik, bundan sonra ki süreçte ise bu anlayışımızı daha geliştirerek İlçemizin daha çok hizmet alması, daha yaşanabilir bir Dereli inşaası için çalışacağız, mücadele edeceğiz.
Saygıdeğer Dostlarım;
Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda önce sizlerin dualarını ve desteklerini bekliyorum. Bu zamana kadar her zaman destekçimiz olan siz değerli hemşerilerimin en son yapılan anket çalışmalarında da bizlere gösterdiği teveccühe teşekkür ediyorum. Bizler sadece bir Belediye Başkanlığı unvanı almaya değil, İş-aş alanları yaratmaya, Projelerimizde İlçemizi sosyal ve ekonomik anlamda kalkındırmaya, Giresun’un yaylaları, doğası, tarım arazileri ve sıcakkanlı insanlarıyla tanınan Dereli İlçemize daha iyi hizmetler yapmak için bu göreve talip oluyoruz.
Kendimi sizlere, sizleri Allah’a emanet ediyor saygılarımı sunuyorum.”

 

 


Okunma Sayısı: 1303Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Elif Erzurum / Albayrak
Hersey cok güzel olmus emegi gecen herkezin eline saglik.zor dönemden geciyoruz covid 19 hayatimizi durdurdu insallah bu günleri saglikli bir sekilde geride birakiriz ve yeniden memlekete gelmek kismet olur. Saygilar

sezen yardm
Selamun Aleykum Köyumuzun Rahmetlı Necati Yardımın Kızıyım Çanakkale de 4 Yıllık Okumaktayım Saygılarımla

Yücel ÇETİN
Site içerik olarak güzel olmakla beraber eksikleri mevcut. Gurbet te yaşayan köylülerimiz bölümü çok eksik olmuş. Güncelleme için yüzyıl da bulunan dernegimizden liste alabilirsiniz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler