Akkaya Köyü Camii ve Yaylaları Güzelleştirme Derneği
Duyurular

İstanbuldan Giresuna, Akkaya Köyüne, Giresundan İstanbula Yük Ve Eşyalarınızın Nakliyesi  Kapınıza Kadar Güvenle Yapılır.

İrtibat: 05352658720

Kemal Sarıkılıç

Akkaya Köyü


Giresun Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Anket
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz ?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Değerli Akkayalılar
 
 
Öyle Bir Toplum Vardır'ki; O Toplumun Yaşamı'da Kültürü de Geleceği de O Toplumun Kendi İçerisinde Saklıdır. İş te Akkaya Köyü de Böyle Bir Topluluğa Sahiptir. İnançlıdır Azimlidir Çalışkandır,Dürüst'tür. 
Böyle Bir Toplumun İçinden Gelmekte O Toplumla Birlikte Yaşamakta Ayrı Bir Heyecandır. Şunu Belirtmek İsterim'ki Akkaya Halkı da Artık Kendi Yaşam Sevincini Çok İyi Derecede Başarmaya Başladı. Birlik Ve Beraberliğimizi Sağlayan İnaç Bütünlüğümüzü Sağlayan Muhtarlığımız , Derneklerimiz ,Öylesine Sevgiyle İnanç Sevgisi Öğretmişlerki İşte Akkaya Halkı da Bu İnanca Sahip Çıkarak Kendilerine Yakışanı Yaptığına İnanıyorum. Böyle Büyük Birliktelikler Böylesine Gurur Duyulacak Bir Kültür Evine Sahip Çıkacaklarına Cani Gönülden İnanıyor Ve Desteklerinizi Esirgememenizi Temenni Ediyorum. Unutmayalımki Sahipsiz Köy Kasaba Hergün Gerilemeye Mahkumdur. Her Kimki O Güzellikler İçerisinde Canla Başla Çalışan Kimler Varsa Her Zaman Yanlarında Olalım Dedikodudan  Fitnelikten Uzak Duralım. Bu Yolun Ne Kadar Temiz Bir Yol Olduğunu Herkes Bilsin.
 
            Saygılarımla


Selim Toğanç        Okunma Sayısı: 27525


Yazdır

 
 Nurettin ucuz
 Değerli Kardeşim Bu Yazdıkların Çok Güzel Herşeyin Başı Dürüstlükten Geçer Ve Bu Dürüstlüğüde Gençlerimiz Daha İyi Yapıyor Okumuş Tahsilli Bu Güzel Gençlerimiz Çok Hayırlı İşler Yapacağına Eminim Ayrıca İftar Yemeği Organize Eden Muhtar Ahmet Ve Arkadaşlarına Teşekkür Ediyorum Kendim Olmasamda Gönlüm Sizlerle Beraberliğimiz Daim Olsun Saygılar
 


Yazarın Diğer Yazıları

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Elif Erzurum / Albayrak
Hersey cok güzel olmus emegi gecen herkezin eline saglik.zor dönemden geciyoruz covid 19 hayatimizi durdurdu insallah bu günleri saglikli bir sekilde geride birakiriz ve yeniden memlekete gelmek kismet olur. Saygilar

sezen yardm
Selamun Aleykum Köyumuzun Rahmetlı Necati Yardımın Kızıyım Çanakkale de 4 Yıllık Okumaktayım Saygılarımla

Yücel ÇETİN
Site içerik olarak güzel olmakla beraber eksikleri mevcut. Gurbet te yaşayan köylülerimiz bölümü çok eksik olmuş. Güncelleme için yüzyıl da bulunan dernegimizden liste alabilirsiniz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler