Akkaya Köyü Camii ve Yaylaları Güzelleştirme Derneği
Duyurular

İstanbuldan Giresuna, Akkaya Köyüne, Giresundan İstanbula Yük Ve Eşyalarınızın Nakliyesi  Kapınıza Kadar Güvenle Yapılır.

İrtibat: 05352658720

Kemal Sarıkılıç

Akkaya Köyü


Giresun Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Anket
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz ?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Amacımız Nedir !!!
 

Akkaya Köyü Tanıtımını Yaptığımızdan Kişisel Videoların Dışında Kalan Köyün Yaşantısını Anlatan Videolar Paylaşarak Kanalımıza Katkı Sunabilirsiniz. Örnek Verecek Olursak; Köy Düğünleri, Eski Köy Evleri, Mezarlık, Köy Piknikleri, Yöresel Kıyafetler, Yöresel Yemekler , Mesire Yerleri Gibi Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Videolarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Unutmamalıyız ki Tüm Ekleyeceğiniz Videolar  Akkaya Köyü Kanalımızın  Gelişmesini Sağlayacak, Gurbette Yaşayan Yada Köyde Hiç Yaşamamış Ancak Köyünü Merak Eden Tüm Köylülerimiz İçin Bir Arşiv Niteliğinde Olacaktır. Böyle Bir Arşivde de Sizin  Bir Damlada Katkınız Olmasını İstemez misiniz ?

Amacımız Elbette, Akkaya Köyünün Geçmişinde Bulunan, Değeri Çerçevesinde Ve İçinde Bulunduğu Görselliğini, Halkının,
Esnafının, Bil Hassa Gençlerinin Geçmişleri İle Yüzleşmesini Ve Geçmişini Öğrenmesini Bir Nebze de Olsa Öğrenmelerini Sağlamak Ve Dünya'ya Açılımını Sağlamak, Güzelliklerini, Gündemde Olan Gelişmeleri Yansıtmak Ve Tanıtmaktır. Sizler de Bu Konuda Bizlere Yardımcı Olabilirseniz Bir Çok şeyi Paylaşma İmkanını da Bulabilirsiniz.

Akkaya Köyü İle İlgili Videoları, Fotoğrafları, Bilgileri Takip Edeceğimiz Yaşayan Bir Sayfamız Var. Tabi'i ki Bunu Yaşatmak Sizlerin Elindedir. Bunun İçin Sayfamıza Sahip Çıkmanız Ve Sahiplenmenizdir. Bir Nebzede Olsa Sayfamızı  Ziyaret Eden Herkesten Ricamız Bizlere Ulaşmaları  Ve Mazide Gizli Saklı Kalmış Aile Büyüklerinizin Ve Sizlerin Videolarını   Bizlere Ulaştırın ki, Kanalımızda  Yayınlayalım. Köyümüzün Tarihini Günümüz İnsanlarının Öğrenmelerine Katkı Sağlamış Olursunuz..

Sevdamız'ın Adı Giresun İlk Kural AKKAYA KÖYÜ Büyük Yazılır...
Selam Ve Dua İle; Selim ToğançSelim Toğanç      03.04.2018   Okunma Sayısı: 1302


Yazdır

 

Yazarın Diğer Yazıları

Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:       
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
 
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Elif Erzurum / Albayrak
Hersey cok güzel olmus emegi gecen herkezin eline saglik.zor dönemden geciyoruz covid 19 hayatimizi durdurdu insallah bu günleri saglikli bir sekilde geride birakiriz ve yeniden memlekete gelmek kismet olur. Saygilar

sezen yardm
Selamun Aleykum Köyumuzun Rahmetlı Necati Yardımın Kızıyım Çanakkale de 4 Yıllık Okumaktayım Saygılarımla

Yücel ÇETİN
Site içerik olarak güzel olmakla beraber eksikleri mevcut. Gurbet te yaşayan köylülerimiz bölümü çok eksik olmuş. Güncelleme için yüzyıl da bulunan dernegimizden liste alabilirsiniz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler